DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA AUTOMOBILIŲ STIKLAIS, SPECIALIZUOTAS SERVISAS

apie mus

UAB “Arsika” naudodamiesi žymiausių automobilių stiklų gamintojų rekomendacijomis ir jų teikiamomis profesionaliomis ir itin aukštos kokybės medžiagomis ir įrankiais stiklų keitimą gali atlikti greitai ir kokybiškai. Savo darbams suteikiame garantiją, todėl keisdami stiklus, laikomės visų technologinių procesų.

Stiklų keitimas lengvąjame automobilyje, autobuse, vilkike, ar statybų ir žemės ūkio technikoje, reikalauja kruopštumo technologijų išmanymo bei praktinės patirties. Stiklas būdamas aktyvia kėbulo dalimi iš dalies nešančia deformacinį krūvį, kuris tenka visam kėbului atlieką itin svarbų vaidmenį, siekiant didesnio kėbulo tvirtumo ir automobilio stabilumo.

Tinkamai atlikti stiklų keitimo darbai sąlygoja aukštą darbų kokybę, o tai reiškia, kad jums išvažiavus iš mūsų dirbtuvių stiklas netikėtai neįskils dėl deformacinių jėgų veikiančių kėbulą, stiklas neišsisluoksniuos taip pablogindamas tvirtumo ir optines savybes, stiklo sandarikliai ir tarpinės nepraleis drėgmės, vandens ir purvo ten kur jo neturėtų būti. Stiklus keičiame daugumai populiariausių automobilių, autobusų, sunkvežimių markių, be to keičiame stiklus statybinei ir žemės ūkio technikai.